O nas

O nas

Firma

Firma Ankotech Tomasz Marchwicki powstała w 2004 roku i z powodzeniem działa na polu dostaw materiałów i urządzeń dla przemysłu. Głównymi dziedzinami, w których się specjalizujemy są farby przemysłowe, pompy ciśnieniowe oraz manipulatory i podnośniki próżniowe. Producenci urządzeń i materiałów, których jesteśmy przedstawicielami, są znani, z jakości swoich wyrobów, innowacyjności i nowoczesności stosowanych rozwiązań. Ze swojej strony oprócz dostarczania zamawianych towarów służymy także Państwu fachowym doradztwem we właściwym ich doborze w zależności od zapotrzebowania oraz serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Polityka jakości

Wszystkie wyroby sprzedawane przez ANKOTECH gwarantują bardzo dobrą jakość i cieszą się uznaniem klientów. W przeciwieństwie do niektórych "tanich" dostawców, artykuły z naszej oferty produkowane są z myślą o jakości i niezawodności podczas ich długotrwałego użytkowania. Wszystkie nasze urządzenia i materiały posiadają deklaracje zgodności, certyfikaty lub dopuszczenia EN.

Polityka cenowa

Jesteśmy zainteresowani długookresową współpracą, dlatego staramy się żeby nasze ceny i inne warunki współpracy były atrakcyjne i konkurencyjne w stosunku do innych uznanych przedstawicieli i producentów
Ze zrozumieniem odnosimy się do możliwości finansowych naszych partnerów handlowych, stosując elastyczną politykę cenową. W firmie naszej zasadą jest indywidualne traktowanie każdego odbiorcy, uzgadnianie cen, bonifikat i warunków płatności.

Konsultacje i doradztwo

Z uwagi na różną specyfikę produkcji często pożądana staje się wizyta naszego konsultanta na miejscu u klienta. Jeśli Państwo mają taką potrzebę, prosimy o kontakt, a nasz konsultant techniczny zjawi się u Państwa w umówionym wspólnie czasie.